Boshqaruv paneli sizga loyihalaringiz yoki loyihangiz bo'yicha tushunarlis statistika taqdim qiladi. Siz boshqaruv panelida loyihangiz bo'yicha kelib tushayotgan savollar jadalligini, foydalanuvchi ehtiyojlarining qondirilish darajasi va operatorlaringizni faolligni bir vaqting o'zida ko'rish imkoniyati mavjud
Panel ko'rinishi
Umumiy ko'rinish - ushbu panel boshqaruv paneli ochilgan vaqti aktiv holatda bo'ladi va umumiy statistikani taqdim qiladi. Ushbu panelda bir nechta loyihangiz bo'lsa barchasini statistikasini bir vaqting o'zida ko'rishingiz mumkin.
Filtrlar - ushbu blokdan turib umumiy ko'rinishni filtrlash imkoniyati bor, biror loyiha, sana oralig'i yoki ma'lum operatorning ish faoliyati statistikasini saralab olish mumkin.
Ushbu blok orqali siz umumiy ko'rinishdan tashqari boshqa menularni tanlagan xolda o'zingiz xoxlagan maxsus statistika bo'limiga o'tishingiz mumkin, Xabarlar, Murojaatlar, Fikr-mulohazalar va hokazo.

Панель управления предоставляет вам понятную и наглядную статистику по вашему проекту или проектам. В панели вы можете одновременно отслеживать интенсивность входящих запросов, уровень удовлетворенности пользователей и активность ваших операторов.
Вид панели
1. Общий обзор – Данная вкладка активна по умолчанию при открытии панели управления и отображает общую статистику. Если у вас несколько проектов, вы можете одновременно просматривать статистику по всем проектам.
2. Фильтры – Этот блок позволяет фильтровать общий обзор. Вы можете выбрать конкретный проект, диапазон дат или статистику по работе определенного оператора.
3. Блок навигации – Через данный блок можно перейти из общего обзора в другие разделы меню и открыть нужную категорию статистики: Сообщения, Заявки, Отзывы и другие.